הסוד להצלחתו של אדולף דסלר

האם אתה יודע שבעיירה קטנה אחת בשם Herzogenaurach, בגרמניה, יש אצטדיון ספורט בו מבקר קבוע הוא אנדרטה ארד לעדי דסלר. בחור צעיר ומלא השראה יושב על הבמה ומחזיק בנעלי כדורגל שכבשה את העולם. ולא פלא, מכיוון שמותג כה פופולרי כמו אדידס הוא עדיין המוביל במכירות של בגדי ספורט, נעליים וציוד אחר.
 
 
דרך קוצים לכוכבים
עדי דסלר השתלט על ההנחיה המקצועית מהוריו, שמיד לאחר מלחמת העולם הראשונה לקחו ייצור ותפירת נעליים. עבודתה של תופרת היא עבודת קפדנות ומורכבת. הילד חתך את הנעליים עם שאר בני המשפחה. במהלך תקופה זו, ייצור משפחת דסלר צבר תאוצה. עדי עיצבה נעלי בית מיוחדות, שגם מצאו במהירות את הביקוש הצרכני שלהם. המשפחה הרחיבה את הטווח ועד מהרה נאלצה לפתוח חברה בשם "מפעל הנעליים האחים דסלר". יחד עם אחיו רודולף בשנת 1925, פיתח המעצב נעלי ספורט עם קוצים מתכתיים. מוצר כזה זכה להערכה רבה על ידי שחקני הכדורגל. כמה שנים אחר כך, ספורטאים רבים נעלו נעלי משפחת דסלר במשחקים האולימפיים באנגליה. לאחר מלחמת העולם השנייה חוותה החברה שינויים מורכבים רבים. לרוע המזל, בגלל הבדל הדעות של האחים, החברה כבר לא השיבה את פעילותה. הם החליטו להקים חברות נפרדות לייצור נעלי ספורט: עדי - אדידס, רודולף - פומה. למרות העובדה שהאחים החלו לעבוד בנפרד, עדי לא הפסיקה ליצור ולעצב בגדי ספורט. בשנת 1949 הוא גילה תגלית ייחודית - נעלי ספורט עם קוצים נשלפים שמכירותיהם עלו על כל הציפיות. אירוע אחר אירוע, שנה אחר שנה, הבנאי זכה לפופולריות והצלחה, מה שהפך אותו לאחד האנשים המצליחים והעשירים ביותר.
 
עדי דסלר טיפים להצלחה
כל חייו האיש הזה היה מלא תשוקה וחי בספורט. אהבתו לספורט עוררה את רצונו ליצור ולעבוד. לכן, הוא היה בטוח שאם אתה רוצה ליצור משהו ייחודי ונחוץ באמת בעסק המקצועי שלך, אהב והתעניין בו בכנות. עמדת חייו הפעילה אפשרה לו לשחק טניס ושחייה בגיל 75. הוא האמין כי ספורט ואורח חיים בריא הם המפתח לחיים ארוכים ומאושרים. אדולף לא הפסיק לעצב נעליים, לדגמן בגדי ספורט עד סוף ימיו, מכיוון שזה מעורר יצירתיות אצל אדם.