על איך שילשתי את המשכורת שלי בשנה אחרי שפיטרתי

כשסיימתי את האוניברסיטה בשנת 2010 עם תואר ראשון באומנויות באנגלית, היו לי תוכניות שאפתניות ו ... שום דבר לרזומה שלי.
 
חלמתי להפוך לסופרת, אבל לא היה לי אפילו שורה מודפסת אחת שיכולתי לקרוא לשלי.
אתה יכול לדמיין כמה עצובים היו השנים הבאות. אז מאז 2010 אני: - הצלחתי להיות מובטלת שלוש פעמים, ובסך הכל 13 חודשים. - השהייה בעבודה במשרה מלאה יותר משנה. - זרקתי שלוש עבודות, פעם שפוטרתי ופעם אחת פוטרתי.
 
בעוד כמעט כל החברים שלי הועסקו במלואם, חייתי עם הורי ומיהרתי נואשות לכל פרויקט עצמאי. כשעוד הצלחתי להשיג עבודה מגניבה, לא יכולתי להאמין לאושר שלי. הכל היה טוב מכדי להיות אמיתי. וכך התברר. שישה חודשים אחר כך התבקשתי בעדינות לקחת את החישוב, כי התברר לי שכבר עובד נורא.
 
ואז עשיתי 5 צעדים ששנו את חיי לחלוטין. במשך חודשיים עבדתי יותר מ 50 שעות שבועיות עבור הלקוחות שלי והתחלתי להרוויח סכום בן 6 ספרות - שהוא כפול מהשכר הקודם שלי. היום, פחות משנה לאחר מכן, אני מרוויח פי שלושה מהסכום הזה. ואתה יודע מה? לא הייתי צריך להזיז הרים בכלל כדי להשיג את זה. כל מה שעשיתי היה לרכוש הרגלים חדשים.
 
אנו מציעים לך את חמשת הכישורים החשובים ביותר שרכשתי מיד לאחר עזיבתך:
 
1. למדתי למכור את עצמי
 
לרוב האנשים אין רוח יזמית, אני לא יוצא מן הכלל. במקום לשבת וללמוד כיצד למכור את השירותים שלי או את השירותים של הלקוח שלי, חשבתי שהתעודה והיכולות שלי יעזרו לי לגמור את החודש. הנה זה היה. דניאל פינק, מחבר ספרי עסקים, טוען כי בחברה ההיפר-קשורה של ימינו, כולנו מוכרים. במילים אחרות, אם לא תלמדו למכור, תקצרו בסופו של דבר את העלות.
 
אל תחמיץ: עקרונות מכירות בתעסוקה
 
2. הקדשתי שעה ביום למשרה חדשה
 
פעם אחת, בעיון בתיקיית הפריטים שנשלחו, מצאתי שמכל המכתבים שכתבתי, הקצרים והתמציתיים ביותר קיבלו את המספר המרבי של התגובות. לכן יצרתי תבנית דואר אלקטרוני, שכל פעם אני מתאימה בהתאם למצב של מכתב חדש למעסיק, המציין במכתב את המשרה שאני פונה אליה ואת הסכום שאני רוצה לקבל. והמערכת שלי עבדה. עכשיו עבור כל חמש מכתבים שאני שולח, אני מקבל תגובה אחת או שתיים. ואני בלי להיכשל שולח מכתבים כל יום. יתר על כן, אני משתמש באותה תבנית עבור מודול InMail בלינקדאין.
 
3. קבעתי את תעריפי השעה שלי
 
נניח שאתה עובד בחברת ייעוץ ומקבל שכר של 50,000 $ לשנה, כלומר 25 דולר לשעה. נניח שבכל שנה תקבל עלייה של 5% ואז המשכורת שלך תהיה 63,814 דולר לשנה או 32 $ לשעה לאחר 5 שנים. לא נורא, כמובן, אבל אין שום דבר מיוחד להתפאר בו. עכשיו תאר לעצמך שאתה עוזב את העבודה הזו ומצטרף לאומה פרילנסרית. בשנה הראשונה לעבודה אתה מחליט להעלות את התעריף שלך ל 50 $ לשעה, רק כדי לראות אם הם יצרו איתך קשר. להסתובב. בשנה הבאה אתה מגייס ל 60 $. בסוף השנה החמישית למימון עצמאי, תעלה 100 דולר לשעה, והמשכורת שלך לשנה תורכב מ- 6 ספרות. אם אתה באמת חושב שאתה יכול להציע שירותי פרימיום, מדוע שלא תקבע עבורם מחירי פרימיום?
 
4. הכחשתי לקוחות רעים
 
כשאתה עובד בחברה, הרעיון של "לקוח רע" אינו קיים עבורך עד שמנהל המכירות יאמר זאת. אבל כולנו יודעים היטב ש"לקוחות רעים "הם אמיתיים. עבור לקוחות עסקיים, כל לקוח רע הוא מסמר אחר בארון הקבורה. כשיש לך רק 10-20 לקוחות, אינך יכול לבזבז 80% מזמנך בהנקה של כמה לקוחות "בעייתיים" שמביאים לך רק 20% מהרווח. במילים אחרות, עבדו רק עם לקוחות שמוכנים לשלם לכם עבור השירותים שלכם.
 
5. החלטתי לעשות מה שבא לי - זה יכול להיות גם רווחי
 
אנשים מתווכחים כל הזמן האם כדאי לעשות את מה שאתה אוהב, או יותר טוב שעוזר לשלם חשבונות. אבל למה שתבחרו? אם אתה באמת חושב ש"אף אחד לא אוהב את העבודה שלו ", אתה מנוי לאחד המיתוסים ההרסניים ביותר בעולם. ה"עבודה "שלך היא מה שתעשה יותר משמונה שעות ביום, 5 או 6 ימים בשבוע, עד שתפרוש. אז למה לבחור בין הנאה להכנסה? עשה מה שאתה אוהב ומה יכול להיות רווחי. אתה מבין, איפשהו מצטלבים שתי המטרות הללו - אתה רק צריך למצוא היכן. למרבה הצער, מפות Google לא יעזרו כאן.